dr n. med. Margareta Budner

Specjalista chirurgii dziecięcej
Specjalista chirurgii plastycznej
Medycyna estetyczna

Poradnia chirurgiczna
Poradnia chirurgii plastycznej
Poradnia medycyny estetycznej

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, Wydział Lekarski.

DOŚWIADCZENIE

Odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku. Pracowała na oddziale chirurgii dziecięcej WZS w Koninie.

 

Następnie specjalizowała się w dziedzinie chirurgii dziecięcej w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Michałowicza przy ulicy Litewskiej w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Od 2008 – 2015 roku pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży. W 2014 uzyskała tytuł dr n. med. z dziedziny chirurgii dziecięcej.

 

Zdobyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny Konsultanta Chirurgii Plastycznej. Pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, gdzie pełni funkcję koordynatora pododdziału dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu oparzeń, wad wrodzonych twarzy i i kończyn, zmian pourazowych i poparzeniowych oraz znamion olbrzymich i znamion naczyniowych.

 

Odbyła liczne kursy i staże krajowe i zagraniczne m.in. z onkologii, chirurgii i urologii dziecięcej, ginekologii, pediatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgicznej i plastycznej.

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

Język angielski.

ZAINTERESOWANIA

Chirurgia plastyczna, malarstwo, podróże, muzyka.