Cryolab

POŻEGNAJ SIĘ Z KOMÓRKAMI TŁUSZCZOWYMI NA ZAWSZE I PRZYWRÓĆ MŁODY WYGLĄD SWOJEJ SKÓRZE.

Cryolab to innowacyjna technologia, która w kompleksowy sposób zadba o Twój dobry wygląd. Przywróci jędrność skórze, zlikwiduje miejscową otyłość, pomoże pozbyć się cellulitu na ciele, a zmarszczek i bruzd na twarzy. Nie zwlekaj! Już teraz wypróbuj zabiegi technologią Cryolab.

CO TO JEST CRYOLAB?

Cryolab to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnych zabiegów redukujących miejscową otyłość, cellulit oraz odmładzających twarz i ciało. Wykorzystuje technologię Fali Radiowej (mono i bipolarnej z zassaniem lub bez), ultradźwięków niskiej częstotliwości, Fali radiowej z drenażem limfatycznym oraz Vacum z Kriolipolizą.

Cryolab-film-formmedZabiegi urządzeniem Cryolab zapewniają następujące efekty:

  1. odmładzanie,
  2. lifting skóry,
  3. redukcja miejscowej otyłości,
  4. redukcja cellulitu,
  5. redukcja zmarszczek i bruzd.

 

CO WYRÓŻNIA CRYOLAB?

Wyjątkowość urządzenia Cryolab polega na tym, że łączy w sobie trzy technologiem, które współpracują ze sobą dla uzyskania najlepszych rezultatów zabiegów. Ultradźwięki, Fala Radiowa mono i bipolarna oraz kriolipoliza wspomagają się w walce z miejscowa otyłością i cellulitem. Fala Radiowa skutecznie regeneruje skórę, odbudowaje jej jędrność i elastyczność. Dzięki możliwości zassania redukuje problem tzw. drugiego podbródka. Różnorodność technologii pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

JAKIE ZABIEGI NA CIAŁO MOGĘ WYKONAĆ PRZY UŻYCIU CRYOLAB?

W zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć, mamy do wyboru trzy głowice:

–   Ultradźwięki Niskiej Częstotliwości z Falą Radiową Monopolarną lub bez,
–   Fala Radiowa Monopolarna z Vacuum lub bez,
–   Kriolipoliza z Vacuum.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej uzyskamy łącząc: ultradźwięki, monopolarną falę radiową i kriolipolizę z zassaniem próżniowym.

KROK PIERWSZY – DZIAŁANIE ULTRAŹWIĘKAMI. Ultradźwięki powodują proces kawitacji, w wyniku którego dochodzi do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych.

KROK DRUGI – DZIAŁANIE FALĄ RADIOWĄ. Pod wpływem RF dochodzi do termolipolizy, czyli upłynnienia zawartości komórek i wydalenia do przestrzeni międzykomórkowej. Dodatkowo zassanie próżniowe drenuje kwasy tłuszczowe i toksyny, które są wydalane z organizmu przez układ limfatyczny.

KROK TRZECI – KRIOLIPOLIZA. Zamrażanie komórek tłuszczowych po wcześniejszym podgrzaniu falą radiową powoduje szok termiczny, który prowadzi do zakłóceń w błonach komórek tłuszczowych i w konsekwencji do ich obumarcia.

Zamrażanie komórek tłuszczowych

–   Obszar poddawany zabiegowi jest zassany przez głowicę, w celu spowolnienia krążenia, aby nie uszkodzić naczyń krwionośnych;
–   Zamrażanie komórek tłuszczowych zaczyna się od -1 stopnia Celsjusza;
–   Skóra zabezpieczona specjalnym preparatem i gazą;
–   Komórki tłuszczowe ulegają uśmierceniu (apoptoza) i zostają wydalone z organizmu wskutek naturalnych procesów;
–   Organizm pozbywa się uśmierconych komórek do 90 dni po zamrożeniu.

Zaleca się wykonanie kilku zabiegów z Ultradźwiękami i Falami Radiowymi w odstępach jednego tygodnia oraz 1 do 3 zabiegów kriolipolizy nie częściej niż raz na miesiąc.

Redukcja cellulitu

Bardzo dobre efekty redukcji cellulitu osiąga się przy użyciu Fali Radiowej

Głowica emitująca Falę Radiową, rozgrzewana skórę właściwą do 65°C. Pod wpływem temperatury dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych, a tym samym natychmiastowej poprawy napięcia skóry. Następuje też produkcja nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu efekt ujędrnienia jest długotrwały.

Dodatkowo, pod wpływem ciepła, dochodzi do upłynnienia i uwolnienia zawartości komórek tłuszczowych oraz poprawy ich metabolizmu, tzw. termolipolizy.

Efektem jest bardziej jędrna i gładsza skóra, redukcja cellulitu. Zabieg jest komfortowy dzięki systemowi chłodzenia wbudowanemu w głowicę.

Zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach cotygodniowych. Dla zwiększenia efektywności zabieg Falami Radiowymi można poprzedzić zastosowaniem Ultradźwięków.

NA JAKIE OBSZARY CIAŁA MOŻE BYĆ STOSOWANY CRYOLAB?

Zabieg Ultradźwiękami i Falami Radiowymi może być stosowany na dowolnym obszarze ciała. Kriolipolize stosuje się na brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, pośladkach i ramionach.

JAKIE ZABIEGI NA TWARZ MOŻNA WYKONAĆ PRZY UŻYCIU CRYOLAB?

Cryolab posiada dwie głowice przeznaczone do zabiegów na twarz. Są to:

–   Fala Radiowa Monopolarna z Vacuum lub bez,
–   Fala Radiowa Bipolarna z Vacuum lub bez.

Lifting skóry, redukcja zmarszczek i bruzd
Praca na skórze głowicą emitującą falę radiową powoduje doprowadzenie w głąb skóry temperaturę 65° C, natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowym i elasytnowych, a tym samym lifting oraz efekt długoterminowego liftingu dzięki stymulacji produkcji nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Monopolarna Fala Radiowa działa głębiej niż bipolarna, co zwiększa efekt końcowy zabiegu. Falę Bipolarną stosuje się u osób z implantami metalowymi oraz wrażliwych na temperaturę.

Redukcja Fali tzw. drugiego podbródka
U osób borykających się z tzw. drugim podbródkiem włącza się opcję zassania pulsacyjnego w głowicy Fale Radiowej. Zapewnia to głębszą penetrację energii RF, drenaż obszaru zabiegowego, który wyciska z komórek rozpuszczony tłuszcz i odprowadza do systemu limfatycznego.

PRZECIWSKAZANIA DO FALI RADIOWEJ:

–   rozrusznik serca,
–   protezy metalowe i silikonowe (wtedy można pracować Falą Radiową Bipolarną),
–   nowotwory,
–   cukrzyca,
–   choroby serca,
–   padaczka,
–   choroby neurologiczne,
–   stany zapalne skóry,
–   otwarte rany,
–   blizny,
–   zaburzenia naczyniowe,
–   choroby immunologiczne,
–   leki immunosupresyjne,
–   ciąża i laktacja.

PRZECIWSKAZANIA DO ULTRADŹWIĘKÓW

–   zakrzepica żył,
–   nieprawidłowości w procesie krzepnięcia krwi (hemofilia),
–   terapia sterydowa,
–   skóra uszkodzona,
–   zaawansowany trądzik,
–   opryszczka,
–   nowotwory,
–   cukrzyca,
–   padaczka,
–   choroby sercowe,
–   naczyniaki,
–   choroby neurologiczne,
–   choroby immunologiczne,
–   ciąża.

PRZECIWSKAZANIA DO KRIOLIPOLIZY

–   choroby skórne,
–   choroby nerek,
–   choroby wątroby,
–   miejscowe zaburzenia krążenia,
–   ciąża,
–   choroby nowotworowe.

ZABIEG WYKONYWAĆ MOŻE JEDYNIE CERTYFIKOWANA OSOBA.

 

Wszelkie informacje dotyczące usług z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej znajdą Państwo na naszej nowej stronie www poświęconej szczegółowo tym tematom.

www.formmedes.com
logo_formmedES