SZPITAL

Szpital FormmedJesteśmy placówką oferującą usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych dotyczących korekt wad i zaburzeń rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem wad twarzy i czaszki, w tym rozszczepu wargi i/lub podniebienia. W Formmed wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Dbamy o kompleksową obsługę pacjenta – nasz zespół to specjaliści wielu dziedzin medycyny – obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, logopeda, foniatra, audiolog, pediatra, neurolog, laryngolog, gastroenterolog, dermatolog, specjaliści medycyny estetycznej.

Kierownikiem medycznym naszej placówki jest prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz, specjalista chirurgii dziecięcej i szczękowej. Jej autorska metoda chirurgicznego leczenia rozszczepów wargi i podniebienia, stosowana z sukcesem od ponad 20 lat, jest metodą wyjątkową na skalę europejską – polega na jednoetapowym chirurgicznym zespoleniu ciągłości tkanek miękkich jamy ustnej i nosa już w 6 m-cu życia dziecka i przeszczepie kości własnej (pobranej z biodra dziecka) do wyrostka zębodołowego w 2-3 roku życia, co pozwala praktycznie zakończyć leczenie chirurgiczne małego pacjenta w wieku przedszkolnym. Dobrze zespolone mięśnie podniebienia gwarantują prawidłowy rozwój mowy, co ma niebagatelne znaczenie dla dalszego prawidłowego rozwoju, psychiki dziecka i życia w społeczeństwie.

Nasza szpital dziecięcy i dla dorosłych jest bezpośrednią kontynuacją działalności Gabinetu Chirurgii Plastycznej i Odtwórczej dla Dorosłych i Dzieci, przy ul. Koziej 9 w Warszawie. W lepszych – wygodniejszych i bardziej profesjonalnych warunkach zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe wielospecjalistyczne usługi, zachowując maksymalne skrócenie czasu leczenia i hospitalizacji.

Mamy nadzieję, że obdarzycie Państwo nowy szpital zaufaniem i głęboko wierzymy, że będzie to miejsce naszych wspólnych sukcesów i radości.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

  • Skuteczności
   Wadę wrodzoną usuwamy w odpowiedni sposób, w najlepszym dla pacjenta czasie!
  • Szybkości
   Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – minimalizujemy liczbę koniecznych zabiegów i maksymalnie skracamy proces leczenia.
  • Kompleksowości leczenia
   Opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego / neurochirurga / chirurga plastyka oraz w zależności od potrzeb: pediatry, neurologa, laryngologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, logopedy, psychologa i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.

 

Zapraszamy do zapisania się na konsultację do naszych specjalistów:

TEL.: (22) 827 48 22, (22) 350 47 05
FAX: (22) 350 47 06
E-mail: formmed@formmed.com.pl