dr n. med. Paulina Zielińska

Specjalista Otorynolaryngolog, Chirurg Głowy i Szyi

Poradnia otolaryngologiczna
WYKSZTAŁCENIE

Pani dr n. med. Paulina Zielińska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie otolaryngologii — chirurgii głowy i szyi realizowała w Klinice ORL Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W czerwcu 2015 r. obroniła pracę doktorską w dziedzinie otolaryngologii.

DOŚWIADCZENIE

Do 2020 r.  – adiunkt w Klinice Otolaryngologii WIML w Warszawie oraz członek Rady Naukowej WIML, lekarz odpowiedzialny za gospodarkę krwią w WIML.

Konsultuje oraz przeprowadza diagnozy specjalistyczne u Pacjentów z chorobami górnych dróg oddechowych. Kwalifikuje i przeprowadza operacje oraz zabiegi z zakresu chirurgii głowy i szyi. 

ZAKRES USŁUG

Pani dr n. med. Paulina Zielińska zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób laryngologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń nosa i zatok przynosowych u  Pacjentów dorosłych.

 

Wykonuje zabiegi operacyjne w zakresie nosa, gardła i krtani, zarówno technikami klasycznymi, elektrochirurgii, chirurgii radiofalowej, laserowej jak i kriochirurgii.

 

Wykonywane operacje:

 

Wykonywane zabiegi:

  • leczenie krwawień z nosa
  • usuwanie zmian błony śluzowej jamy nosa, gardła i jamy ustnej.
JĘZYK OBCY
  • angielski
OPINIE

rankinglekarzy.pl

Ewa – 18.09.2021

5/5

Zaufanie do kompetencji 5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia 5,0
Poświęcony czas 5,0
Kompleksowość podejścia 5,0
Uprzejmość 5,0
Godny polecenia 5,0

 

Pani doktor wykonywała u mnie zabieg konchoplastyki. Na konsultacji przed zabiegiem wyjaśniła wszystko dokładnie, także co robić po zabiegu. Sam zabieg bez problemu, efekt super. Polecam.

 

 

Mariusz – 06.06.2014

5/5

Zaufanie do kompetencji 5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia 5,0
Poświęcony czas 5,0
Kompleksowość podejścia 5,0
Uprzejmość 5,0
Godny polecenia 5,0

 

Bardzo mila pani doktor powołana do leczenia ludzi operowała przegrodę nosowa bardzo bardzo jestem zadowolony z zabiegu. Polecam panią doktor bardzo. Dobrze byłem poinformowany o zabiegu oraz ewentualnych powikłaniach’ Jeszcze raz Bardzo polecam

 

znanylekarz.pl

 

Edyta N. 

27 stycznia 2021 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • Lokalizacja: „Formmed” 

 

Wizyta u Pani doktor Zielińskiej przebiegła bardzo miło i rzetelnie. Wszystko miałam dokładnie i bardzo obrazowo wytłumaczone co mi dolega i dlaczego. Z delikatnością wykonane badanie październikowe. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką troskliwością i zainteresowaniem lekarza względem pacjenta. Z przyjemnością tu wrócę na badanie kontrolne i w przyszłości polecę tego laryngologa innym.

 

Bartosz 

12 stycznia 2021 

 

Chyba najlepszy kontakt ze specjalistą i opieka w moim życiu.
Do pani dr trafiłem z przewlekłym zapaleniem zatok z polipami nosa i kwalifikacją do operacji w WIML.
Od początku czułem, że jestem w dobrych rękach. Na kartce dostałem wydrukowaną instrukcję krok po kroku jak przygotować się do operacji, kiedy, co dostarczyć i gdzie się zgłosić-mistrzostwo świata dla zagubionego w nowej sytuacji człowieka. Po operacji i wypisie nadal pełne wsparcie i tłumaczenie co, jak, kiedy i gdzie przyjmować jeżeli chodzi o leki. Bardziej cierpliwie nie zrobiłaby tego moja mama. Tak poprowadzony pacjent to spokojny i szczęśliwy pacjent, a co najważniejsze-na najlepszej drodze do pełni zdrowia. Trochę ponad rok od operacji wszystko jest w najlepszym porządku i stale pod kontrolą.
Dziękuję za to oraz za pani pracę w pandemii. Choć dużą stratą jest nie widzieć spod maseczki uśmiechu, który zawsze ma pani dla pacjenta!
Proszę nigdy nie wyjeżdżać z tego coraz bardziej dziwnego kraju, bo z takimi ludźmi kiedyś jednak musi się on stać lepszy 😉
przesyłam głaski dla kota 🙂

 

 

Piotr 


15 grudnia 2020 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • Lokalizacja: „Formmed”

 

Poza niewątpliwym profesjonalizmem Pani Doktor, dla mnie ważne jest to, że na wizycie czuję się jak człowiek a nie jak kolejny pacjent.