Korekta kształtu ust (po operacji rozszczepu wargi) za pomocą kwasu hialuronowego

Zabieg korekty kształtu ust po operacji rozszczepu wargi kwasem hialuronowym jest przeznaczony dla pacjentów po 18 roku życia, z zakończonym leczeniem chirurgicznym wargi, przy czym musi minąć przynajmniej rok od operacji korekty wargi.

W przypadku gdy nie ma możliwości poprawy kształtu ust operacyjnie, zabieg ten pozwala na wyrównanie kwasem hialuronowym asymetrii czerwieni wargi oraz nadać im objętość.

Pełen efekt utrzymuje się około 10-12 miesięcy, gdyż w tym czasie kwas hialuronowy się  wchłania do organizmu. Później widoczne są tylko częściowe efekty zabiegu.  

Zabieg ten został wprowadzony przez panią doktor Barbarę Offert. Połączyła ona doświadczenie chirurga wykonującego operacje rozszczepu wargi z doświadczeniem nabytym przy wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

EFEKTY ZABIEGÓW

usta-porozszczepowe-przed-zabiegiem - Formmedusta-porozszczepowe-po-1-zabiegu - Formmedusta-porozszczepowe-po-2-zabiegach - Formmed

CENNIK

Cena za zabieg uzależniona jest  od ilości użytego kwasy hialuronowego, czyli od wielkości asymetrii wargi.

  • Zabieg ampułką o pojemności 0,55 ml 1 200 zł
  • Zabieg ampułką o pojemności 1 ml – 1 600 zł

LEKARZE

lek. med. Barbara Offert
specjalista chirurgii dziecięcej, medycyny estetycznej

 
* Szczegółowy cennik usług jest dostępny w rejestracji kliniki Formmed.
Uprzejmie informujemy, że ceny zawarte w serwisie są cenami netto. Jednocześnie przypominamy, że od 1.01.2011r. niektóre usługi medyczne objęte są podatkiem VAT. Zwolnione od podatku są: usługi w zakresie opieki medycznej, służące profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, oraz dostawa towarów i świadczenie usług ściśle z tymi usługami związane, wykonywane przez zakłady opieki zdrowotnej.
Cennik nie stanowi oferty handlowej wg ar. 66 par.1 KC i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.