lek. dent. Julita Baranowska

STOMATOLOG, STOMATOLOG DZIECIĘCY

Poradnia stomatologiczna
WYKSZTAŁCENIE

Pani lek. dent. Julita Baranowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku.

ZAKRES LECZENIA

Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

Jej prawdziwą pasją jest endodoncja z użyciem nowoczesnych technik (mikroskop, mikrosilnik endodontyczny) oraz leczenie protetyczne.

Cały czas rozwija swoje umiejętności i wciąż poszerzam wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z nowoczesną stomatologią pozwalającą na przywrócenie pięknego uśmiechu.

Poszerza wiedzę z zakresu ortodoncji – skończyłam Studium Doskonalenia Praktycznego w ortodoncji.

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

Ewa Sadowska – 27 lipca 2021 

Pani dr fantastyczna. Profesjonalna, zaangażowana nie odpuści nawet beznadziejnym przypadkom. Wspaniały człowiek i medyk. A wizyta to czysta przyjemność.

 

kwojcik007 – 11 czerwca 2021

Miałam u doktor leczony ząb kanałowo, bardzo skomplikowany przypadek. Z tak profesjonalnym podejściem jeszcze się nie spotkałam (a mam spore doświadczenie). Lekarz nie tylko baardzo skrupulatna, ale też przesympatyczna. Szczerze polecam leczenie u Pani doktor.

 

Marta Z. – 11 marca 2021 

Przyjazna atmosfera, profesjonalna opieka dentystyczna za każdym razem (odbyłam kilka wizyt). Szczerze polecam.

 

4kamil – 20 marca 2018 

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Pani Julita jest profesjonalnym, delikatnym i wyrozumiałym stomatologiem. Z pewnością mogę potwierdzić, że jedynym do którego będę chodził. Pozdrawiam !

 

Jakub Maciak – 5 września 2017

Pani Julita jest fenimenalnym stomatologiem. Dzięki niej przestałem się bać wizyt. Dzięki niej leczenie kanałowe było czystą przyjemnością! Polecam doktor Baranowską każdemu mlodemu i starszemu.

Użytkownik zweryfikowany – 14 grudnia 2016

Najlepsza i najmilsza doktora jaka poznałem:) Uczęszczam od pierwszego poznania, z każdym problemem:), spędziłem dużo czasu z doktor pracując nad leczeniem zębów przed założeniem aparatu.

Polecam bardzo gorąco!!!

 

Katarzyna PS – 6 maja 2014

Bardzo dobry stomatolog i dla dorosłych i dzieci. Delikatna i skuteczna. Polecam. Uczciwie informuje o wszystkim i rzetelnie wykonuje pracę.

 

Beata Ł. – 23 sierpnia 2011

Pani Doktor Baranowska to bardzo miła i kompetentna lekarka. Zawsze próbuje ratować zęby, a nie jak inni lekarze – od razu wyrywać. Leczy dwie osoby w mojej rodzinie. Jestem bardzo zadowolona, że do niej trafiliśmy. Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie!