lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska

Specjalista Położnictwa i Ginekologii,
dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

Poradnia ginekologiczna
WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

DOŚWIADCZENIE

Swoje doświadczenie zdobywała w Powiatowym Szpitalu w Pruszkowie przy ul. Armii Krajowej 2/4 oraz przez 10 lat w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale ginekologiczno – położniczym.

W 2014 uzyskała tytuł Specjalisty Położnictwa i Ginekologii.

W 2010 roku uzyskała Dyplom Lekarza Medycyny Estetycznej i Anti Aging w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej prof. Ignuciuka.

Prowadzi opiekę nad ciężarnymi kobietami, zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych.
W zakresie ginekologii estetycznej zajmuje się laserowym leczeniem nietrzymania moczu, obkurczaniem pochwy, rewitalizacją krocza po porodach, leczeniem suchości i atrofii pochwy i sromu, nawracającymi stanami zapalnymi.

W gabinecie stwarza miłą i swobodną atmosferę, dbając o satysfakcję pacjentek.

OPINIE

znanylekarz.pl

 

MK

18 lutego 2021

 

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Prowadzi moją pierwszą ciąże i zdecydowanie każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, pani doktor szczegółowo odpowiada na pytania, nie pospiesza, wizyta trwa stosunkowo długo. Często wykonuje badania na wizycie. Zawsze pod koniec wizyty Pani Doktor dopytuje czy nie mam jeszcze jakiś pytań, wątpliwości.
Z każdą kolejną wizytą jest coraz lepiej – widać, że Pani Doktor zżywa się ze swoimi pacjentkami i je zapamiętuje.

 

• Beata

19 października 2020

 

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Trafiłam do niej z polecenia znajomej, która wiedziała, że na swojej drodze spotkałam najpierw niezbyt miłego lekarza.
Poza byciem profesjonalnym lekarzem, dr Wróblewska-Tokarska jest przede wszystkim życzliwą osobą. Dla mnie było to bardzo ważne.
Jestem bardzo wdzięczna.

 

•  Agnieszka

18 lutego 2019

 

To doskonały lekarz z wysoką kulturą osobistą i nieoceniona empatia przy tym kompetentna oraz kontaktowa. Trafna diagnoza. Polecam