lek. med. Magdalena Frąckiewicz

Specjalista otolaryngolog

Poradnia otolaryngologiczna
WYKSZTAŁCENIE

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

DOŚWIADCZENIE

Specjalista w dziedzinie otolaryngologii. Pracuje na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Dziecięcej i Pediatrii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, Klinice Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA oraz Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed.

 

Prowadzi leczenie zachowawcze dla dzieci i osób dorosłych – choroby laryngologiczne uszu, nosa, zatok, ślinianek, migdałków. Przeprowadza również zabiegi operacyjne w zakresie laryngologii dziecięcej – drenaże uszu, przycięcie i usunięcie migdałków.

 

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

• Zofia 27 września 2018
Absolutnie żadnych zastrzeżeń. Pacjent mały, bo 3,5 letni, Pani doktor bardzo ciepła, a przy tym rzeczowa. Do tego uśmiechnięta i bardzo miła. Jak wracać to tylko do Pani Frąckiewicz:)
• Marta P. 29 sierpnia 2018
Dziś byłam na wizycie z 8 letnim synem u Pani doktor. To lekarz, który spokojnie i fachowo odnośnie się do pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Pani doktor wytłumaczyła mi i synkowi, jak będzie wyglądało badanie, a po jego zakończeniu profesjonalnie omówiła wynik i zaproponowała leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a mój synek stwierdził, że to najlepszy lekarz, u którego był.

 

• Angelika K. 3 sierpnia 2018
Pani Doktor bardzo miła, spokojna i rzeczowa. Dokładnie zbadała synka-2latka. Opisała szczegółowo jego przypadek, przeprowadziła zabieg podcięcia bocznych migdałów i usunięcia trzeciego. Do uszu zostały założone dreny-. Synek szybko wraca do zdrowia. Pierwszej nocy po operacji zaczął oddychać noskiem, spał z zamkniętymi oczami. Jestem wdzięczna Pani Doktor, że tak wspaniale zajęła się synkiem. Polecam wszystkim.
• katarzyna_skarzynska 1 sierpnia 2018
Lekarz, który chętnie odpowiada, informuje, z cierpliwością i sercem do pacjenta. Wyjątkowa osobowość. Kompetencja. Jak najbardziej polecam.