NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG – bezpieczeństwo pacjenta

Znak Jakości KidZone 2013

Z przyjemnością informujemy, ze nasza Klinika została Kid Zone 2013wyróżniona przez KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci / Dziecięce Centrum Jakości i otrzymała Certyfikat Znak Jakości KidZone 2013 przyznawany pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

„Znak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez stałe doskonalenie osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.”

– Prezes Zarządu Anna Kudiura – KidZone
Bardzo dziękujemy!

 

 

Klinika Formmed spełnia normy ISO

Miło nam poinformować Pacjentów i wszystkie osoby ISOwspółpracujące z naszą kliniką, że 7-go października 2013 otrzymaliśmy CERTYFIKAT Polskiego Centrum Certyfikacji, który potwierdza, że:
FORMMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.,
stosuje System Zarządzania Jakością i spełnia wymagania normy
PN-EN ISO 9001:2009

w ramach:

  • ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
  • leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej dzieci i dorosłych.

 

 

Bezpieczna chirurgia ratuje życie

Od czerwca 2013 roku Szpital FORMMED bierze Centrum Monitorowania Jakości - logoudział w injcjatywie WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ” Bezpieczna chirurgia ratuje życie”. W ramach powyższego Programu w naszym szpitalu  została wdrożona opracowana przez WHO i zaadoptowana do specyfiki chirurgii w Polsce przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Okołooperacyjna Karta Kontrolna.

Celem Programu jest zwiększenie bezpieczeństwa chirurgicznego poprzez polepszenie komunikacji w zespole operacyjnym i identyfikację punktów krytycznych, które zweryfikowane w udokumentowany sposób, redukują możliwość niepomyślnego wyniku zabiegu operacyjnego.

 

Dyplom – Liderów Ochrony Zdrowia 2012

KDyplom liderów ochrony zdrowialinika Formmed otrzymała Dyplom Liderów Ochrony Zdrowia, który stanowi potwierdzenie wyróżniających kompetencji na Rynku Ochrony Zdrowia w 2012 roku.

Zwrócono uwagę na inicjatywę oraz duże zaangażowanie, które pozwalają nieustannie zwiększać jakość świadczonych usług oraz otaczać pacjentów opieką na wysokim poziomie.

 

 

 

 

 

Nominacja do tytułu Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2013

Klinika Formmed otrzymała nominację do Symbol-nowoczesnej-opieki-medycznejprestiżowego tytułu Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2013.

Program ten prowadzony jest przez Redakcję Monitora Rynkowego, w dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.