lek. med. Gietka Wojciech

WYKSZTAŁCENIE

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

 

DOŚWIADCZENIE

W latach  1982 – 2005 pracownik kliniki gastroenterologii szpitala WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Jako lekarz internista – gastrolog zajmuje się diagnostyką endoskopową i leczeniem pacjentów ze schorzeniami przewodu pokarmowego.

Posiada bogate doświadczenie zarówno diagnostyczne jak i terapeutyczne.

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

• Adrianna
17 grudnia 2017
Jeden z najlepszych. Doktor wczoraj robił mi kolonoskopie. Tak bardzo się bałam badania, a okazało się ze zupełnie nie potrzebnie! Lekarz z wysoka kultura osobista, miły i wie co robi. Badanie było w znieczuleniu ogólnym. Po obudzeniu nie czułam nic-zero bólu zero powikłań, czułam się jakbym dopiero się obudziła ze smacznego snu. Chylę czoła nisko. Polecam wszystkim tego lekarza z czystym sumieniem.

 

• Włodzimierz
11 sierpnia 2016
Różne posty widziałem ale zgodnie z moim sumieniem napiszę to -URATOWAŁ ŻYCIE mojego kuzyna.Nie wiem jak inni ale my JESTEŚMY DOZGONNIE WDZIĘCZNI .Wspaniały lekarz,wybitny w swojej dziedzinie, rozpoznał chorobę , postawił właściwą diagnozę-kuzyn żyje Dziękujemy

 

• Arek
25 stycznia 2017
Miałem dzisiaj kolonoskopię, którą przeprowadził Dr. Wojciech Gietka. Kolonoskopia bez znieczulenia.. Naczytałem się na internecie o tym, że różnie to bywa jeśli chodzi o odczucia pacjenta i jest to głównie zależne od profesjonalizmu osoby, która wykonuje to badanie. Daję Panu Wojciechowi 10/10. Żadnego bólu, badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo ludzkie i empatyczne podejście do pacjenta. Takich lekarzy to ze świeczką szukać. Pozdrawiam zainteresowanych.

 

abczdrowie.pl

 

• Santa C. 
Super lekarz! Odpowie na każde pytanie nawet te z jego punktu widzenia pewnie głupie czy nieadekwatne do problemu… gdy pacjent wchodzi do gabinetu dr wstaje i podaje rękę!Jest to wyraz szacunku wobec drugiej osoby i tworzenie partnerskich relacji. dr Giatka to lekarz któremu można całkowicie zaufać!!!

 

• amigo44
Niesamowity lekarz. Tak profesjonalnie i delikatnie przeprowadzonej gastroskopii nie miałam jeszcze nigdy wcześniej. Wobec pacjenta dr Gietka jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Bardzo serdecznie polecam dr Wojciecha Gietkę.

 

 

• negra
Jakiś czas temu miałam dość poważny problem z żołądkiem – cofanie pokarmu, odbijanie.. szkoda mówić. Przez cały czas trwania dolegliwości chodziłam do lekarzy, tam robiono mi gastroskopię za gastroskopią ale po krótkiej poprawie nudności szybko wracały. W końcu zaczęłam szukać pomocy w internecie i trafiłam na informacje o dr Gietce. Postanowiłam sprawdzić i okazało się że przez cały ten czas leczono mnie na to co trzeba… Pan doktor przepisał mi nowe leki i bardzo szybko wróciłam do zdrowia… Nic więcej dodawać chyba nie muszę!

 

• teofull
W końcu lekarz który przejmuje się swoimi pacjentami i nie bagatelizuje żadnych przypadłość. Większość lekarzy u których byłem myślało schematycznie – że jestem znerwicowany to pewnie ból brzucha i biegunka od tego się wzięły. Dopiero dr Wojciech Gietka dokładnie mnie przebadał i stwierdził że mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Doskonały diagnosta i życzliwy ludziom człowiek. Polecam każdemu kto traci wiarę w lekarzy!