dr n. med. Margareta Budner

Specjalista chirurgii dziecięcej
Specjalista chirurgii plastycznej
Medycyna estetyczna

Poradnia chirurgiczna
Poradnia chirurgii plastycznej
Poradnia medycyny estetycznej

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, Wydział Lekarski.

DOŚWIADCZENIE

Odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku. Pracowała na oddziale chirurgii dziecięcej WZS w Koninie.

Następnie specjalizowała się w dziedzinie chirurgii dziecięcej w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Michałowicza przy ulicy Litewskiej w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Od 2008 – 2015 roku pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży. W 2014 uzyskała tytuł dr n. med. z dziedziny chirurgii dziecięcej.

Zdobyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny Konsultanta Chirurgii Plastycznej. Pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, gdzie pełni funkcję koordynatora pododdziału dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu oparzeń, wad wrodzonych twarzy i i kończyn, zmian pourazowych i poparzeniowych oraz znamion olbrzymich i znamion naczyniowych.

Odbyła liczne kursy i staże krajowe i zagraniczne m.in. z onkologii, chirurgii i urologii dziecięcej, ginekologii, pediatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgicznej i plastycznej.

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

Język angielski.

ZAINTERESOWANIA

Chirurgia plastyczna, malarstwo, podróże, muzyka.

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

Sylwia
2015-08-12

Byłam z dzieckiem u pani Margarety Budner. Pani doktor usuwała u dziecka zmiany skórne. Bardzo sympatyczna, otwarta i profesjonalna specjalistka. Dziecko opuszczało gabinet bez stresu, który często takim zabiegom towarzyszy. Polecam tę panią i życzyłabym wszystkim takiej troski ze strony lekarza, jaką objęła moje dziecko pani doktor Margareta Budner.

 

rankinglekarzy.pl

 

Pacjentka
20.04.2012

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

 

 

znanylekarz.pl

 

Marta
2015-08-11

Pani Doktor to najlepsza specjalistka jaką miałam okazję w życiu spotkać! Bardzo gorąco polecam ją wszystkim pacjentom. Do Pani Doktor zwróciłam się celem wycięcia zmiany skórnej na policzku. Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób, a dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom dr Budner z zakresu medycyny estetycznej nie ma teraz śladu po zmianie. Pierwsza wizyta oraz cała opieka przebiegała w miłej atmosferze, a ja zostałam o wszystkim dogłębnie poinformowana. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pani Doktor.

 

rankinglekarzy.pl

 

Anonim
11.11.2011

Super lekarz! Fachowość i zaangażowanie to największy atut pan doktor.