lek. stom. Katarzyna Ludwików

ORTODONTA

Poradnia ortodontyczna

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013 r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, program Studium przygotowany został przez Panią prof. dr hab. n. med. Annę Komorowską i kontynuowany jest pod kierownictwem naukowym Pani dr n. med. Barbary Warych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

DOŚWIADCZENIE

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Zajmuje się również estetyczną odbudową zębów.

Bardzo lubi pracę z małym pacjentem, leczy dzieci w każdym wieku. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje.

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

• Anna K.
2 października 2018

Leczenie przebiegło sprawnie, zgodnie z cennikiem i w czasie o którym mówiła Doktor na początku , jestem bardzo zadowolona , polecam wszystkim kogo spotkam i w końcu szeroko i bez kompleksów się uśmiecham

 

• Patrycja
13 grudnia 2017

Pani Kasia jest profesjonalistką, co więcej, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy tak, aby pacjent zrozumiał i niczego się nie obawiał. Ona sama nie boi się wyzwań, szuka kompromisów. To dzięki niej zdecydowałam się na aparat i jestem zadowolona!
Wyróżnia się bardzo ciepłym i optymistycznym podejściem, do dzieci i dorosłych:) polecam!

 

 

• Maria
31 sierpnia 2017

Bez dwóch zdań Doktor ma super podejście do dzieci( u dwóch poprzednich ortodontek córka nie dała sobie zrobić wycisków, a tu bez problemów). Chcę żeby córka miała proste zęby( o moje rodzice niestety nie zadbali w dzieciństwie) i dlatego z wielką przyjemnością do doktor przyjeżdżamy na wizyty aż 120km, warto

 

• Martyna
4 lipca 2016

Polecam P. Dr Katarzynę, fachowa pomoc i dobry kontakt, miałam leczenie ortodontyczne połączone z zabiegiem operacyjnym i Pani Dr wyśmienicie przeprowadziła mnie przez każdy etap leczenia, nie mogłam trafić lepiej, dodatkowo poleciła też super fizjoterapeutę dla mojego męża i poradziła co zdziałać z brzydkim oddechem u córki, wszechstronna wiedza z wielu dziedzin

 

 

rankinglekarzy.pl

 

• Paula
04.01.2017
Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

 

• Pacjent
09.01.2013

polecam w 100%, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo sympatyczna i doświadczenia. W końcu nie boje się chodzić do stomatologa.

• Pacjentka
06.02.2013

Bardzo polecam, byłam z dzieckiem. Doskonałe podejście do dzieci. Przyjmuje w Babicach Nowych w Formmed’zie. Doskonały stomatolog.