dr n. med. Witold Klemarczyk

Specjalista pediatra, gastroenterolog

Poradnia pediatryczna
Poradnia gastroenterologiczna
WYKSZTAŁCENIE

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie – 1989 r.
Specjalizacja I st. w zakresie Pediatrii – 1994 r.
Specjalizacja II st. w zakresie Pediatrii – 1999 r.
Specjalizacja w zakresie Gastroenterologii – 2004 r.
Obrona tytułu doktora n. med. – 24 marca 2015 r.

DOŚWIADCZENIE

Pediatra, gastroenterolog. Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmuje się leczeniem dzieci z problemami układu pokarmowego, zaburzeniami w odżywianiu oraz opieką medyczną i poradnictwem dietetyczno-żywieniowym dla dzieci, a także ich rodzin odżywiających się w sposób niekonwencjonalny (diety wegetariańskie).

Głównym obszarem Jego zainteresowań są zagadnienia związane z zaburzeniami odżywiania u dzieci oraz wpływem czynników żywieniowych na stan zdrowia i rozwój dziecka. Jest członkiem zespołu medyczno-żywieniowego powołanego w Zakładzie Żywienia do oceny żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, w tym dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego.

OPINIE PACJENTÓW

znanylekarz.pl

 

 

[ezcol_1half]

• Magdalena
26 kwietnia 2018

Wspaniałe podejście pana doktora do pacjenta i rodziców. Porównanie mam do innego gastrologa, który ma stopień profesora nawet, a szacunek do pacjentów żaden.
Nie wiem jeszcze jak skuteczne będzie to, co pan doktor zalecił (leki pod kątem refluksu). Ale wypytał o dosłownie wszystko, zobaczył i spisał wyniki badań, sprawdził centyle, zmierzył, zważył, dotykał, zbadał dokładnie. Ja jestem zachwycona wizytą!

 

• Anna S.
21 października 2017

Bardzo kompetentny lekarz. Z ogromną wiedzą i zaangażowaniem .Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad. Cała wizyta trwala 30 min. Dokładnie zbadał dziecko. Bardzo dokładnie, czego nigdy nie zrobil nawet nasz pediatra podczas bilansu. Dr Klemarczyk potrafi nawiązać super kontakt z dzieckiem. Miejmy nadzieję ze zastosowane leczenie przyniesie zamierzone efekty. Polecam Pana doktora całym sercem. Oby więcej takich lekarzy.

 

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

• anna.w-1977
2 października 2017

Wspaniały lekarz. Czas jaki poświęca i cierpliwość godne polecenia innym lekarzom. Wspaniałe podejście do dziecka.
Z pewnością mogę polecić w imieniu moim i mojej córki.

 

• Lidia
19 sierpnia 2017

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Pomógł nam przetrwać ten trudny czas, jakim była walka z refluksem. Cierpliwy, skrupulatny. Wnikliwy wywiad przeprowadza. Słucha! Tak, ten Doktor słucha. Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuję. Jest Pan świetnym lekarzem. Profesjonalista. Polecam. Bez dwóch zdań.

 

[/ezcol_1half_end]

 

rankinglekarzy.pl

 

[ezcol_1half]

• zanetta zanetabury73
08.07.2011

Witam wszystkich z pełną odpowiedzialnością i ogromną satysfakcją w pełni polecam tego nieocenionego specjalistę, przyjaciela, człowieka. Podejście do chorego dziecka i przerażonych rodziców jest niebywałe, niecodzienne i zaskakujące ten człowiek urodził się po to by służyć nam i naszym skarbom swoją wiedzą, delikatnością zrozumieniem i oddaniem, w pełni zasługuje na miano lekarza, zgadzam się z opiniami. Jest to człowiek konkretny zdecydowany i co dla mnie najważniejsze traktujący pacjenta-nasze dziecko z godnością taktem i zrozumieniem. Nie oskarża, nie prowadzi przesłuchania, najzwyczajniej w świecie mówi zastraszonym i zagubionym rodzicom ”damy radę, uda się”. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Jeszcze celem wyjaśnienia, do tego wspaniałego człowieka trafiłam dzięki temu właśnie forum, stronie mój 5,5l syn cierpi od 3 lat na zaparcia nawykowe. Ilość odwiedzonych lekarzy jest porażająca, ale jak dotąd tylko ten pan potraktował naszą rodzinę w pełni profesjonalnie. Dziękujemy. Żaneta Bury z rodziną.

 

• Patrycja
22.01.2016

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem 🙂 w 100% godny polecenia!

 

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

 

• Marta
20.06.2013

Świetny lekarz,jeździmy do niego już od roku,ma super podejście do dzieci,wytłumaczy wszystko,szkoda tylko, że tak daleko od nas.

 

• Anonim
05.12.2011

Proszę Państwa, nawet nie zdajecie sobie sprawy co to za wspaniały człowiek i lekarz! Pomógł nam bardzo, a zwłaszcza mojej córce, która miała olbrzymie problemy z anoreksją. Nie wiem jak potoczyłaby się cała historia choroby mojego dziecka gdyby nie p. doktor Klemarczyk. Jestem pewna, ze tylko dzięki Jego kompetencjom i odpowiedniemu podejściu udało nam się pokonać tę podstępną chorobę, Bardzo jesteśmy Mu za to wdzięczni. Z czystym sumieniem mogę polecić p. doktora wszystkim potrzebującym. Pozdrawiam KS Stare Babice

 

[/ezcol_1half_end]