NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Formmed to nie tylko doświadczony i ceniony w środowisku medycznym, najwyższej klasy zespół specjalistów. To także nowoczesne wyposażenie medyczne.

Blok operacyjny naszego szpitala to klimatyzowana sala operacyjna, spełniająca najwyższe międzynarodowe wymagania higieniczne i techniczne. Specjalistyczne stanowisko intensywnej terapii na sali wybudzeń oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i doprowadzoną instalacją gazów medycznych, niezależny system zasilania energii elektrycznej, gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Strop-laminarny-FormmedJako jeden z nielicznych szpitali w Warszawie posiadamy blok operacyjny wyposażony w strop laminarny. Umieszczony nad polem operacyjnym system nawiewników laminarnych służy do utrzymywania sterylnej czystości powietrza. Zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zatrzymywane są przez specjalne filtry HEPA o skuteczności filtracji minimum 99,95%. Na obszar obejmujący stół operacyjny, zespół operujący i instrumenty operacyjne, nawiewane jest sterylne powietrze, wytwarzając strefę ochrony przed zanieczyszczeniami.

 Aparaty anestezjologiczne GE Datex-Ohmeda S/5 Aespire

aparat-anestezjologiczny-formmed

GE Healthcare Datex-Ohmeda to wiodący dostawca technologii monitorowania znieczulenia i monitorowania medycznego dla szpitali na całym świecie. Dzięki współpracy z lekarzami i zwróceniu uwagi na to, co rzeczywiście ma znaczenie w praktyce klinicznej, firma GE Healthcare opracowała aparat do znieczulania ogólnego S / 5 Aespire. To doskonale zaprojektowany, intuicyjny system, który pozwala lekarzowi skupić się na pacjentach a nie na sprzęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aparaty elektrochirurgiczne

Diatermia-ERBE-ERBOTOM-ACC-FormmedAparaty elektrochirurgiczne (diatermie) ERBOTOM ACC niemieckiej firmy ERBE – światowego lidera na rynku systemów elektrochirurgicznych z funkcjami cięcia, koagulacji (tryby SOFT, FORCE, SPRAY) i autokoagulacji (monopolarna i bipolarna).

 

 

 

Kardiomonitory

kardiomonitor - FormmedKardiomonitory Emtel FX 2000P umożliwiające monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej i sali wybudzeń.

 

 

 

 

Defibrylatory

defibrylator - FormmedDefibrylatory Emtel DefiMax biphasic – nowoczesne, profesjonalne defibrylatory kliniczne z dużym kolorowym ekranem. Urządzenie pełni zarówno funkcję defibrylatora, jak i kardiomonitora zapewniającego monitorowanie EKG, ciśnienia tętniczego (NIBP) i saturacji (SpO2).

 

 

 

Automatyczny analizator hematologiczny

analizator hematologiczny FormmedAutomatyczny analizator hematologiczny Mindray BC 2800 służący do badania krwi w trakcie zabiegów operacyjnych.

 

 

 

 

 

 

W naszej przychodni zapewniamy wysoki poziom diagnostyki i leczenia. Sprzęt medyczny najnowszej generacji zapewnia komfort i bezpieczeństwo leczenia.

 

 

Hyperion X9 – tomograf 3D z funkcją pantomografu i cefalostatem

Formmed_hyperionx9_tomografiaHyperion X9 to najnowszej generacji tomograf 3D z funkcją pantomografu i cefalostatem.Korzystając z niego można wykonać wszystkie rodzaje badań stomatologicznych od pantomogramów przez cefalometrię po tomografię CBCT 3D. Całkowity czas ekspozycji w trakcie wykonywania tomografii wynoszący tylko 3,6 sekundy maksymalnie ogranicza czas oddziaływania promieniowania na pacjenta podczas badania ograniczając jego dawkę. Tomograf posiada 10 programów panoramicznych, 10 programów do badań stawów skroniowo-żuchwowych, 7 programów cefalometrycznych oraz 3 programy tomograficzne.

 

 

 

Unit laryngologiczny z monitorem

Formmed-unit-otolaryngologicznyTo specjalistyczny zestaw, zapewnia wysoki komfort pracy lekarzy podczas przeprowadzanych badań. Posiada wbudowany sterylizator UV do optyk endoskopowych, źródło światła oraz 32 calowy monitor umożliwiający dokładne sprawdzenie ew. zmian chorobowych.

 

 

 

APARAT USG
Samsung HS 50

Do specjalistycznych klinicznych badań USG przeznaczony jest wielospecjalistyczny ultrasonograf cyfrowy, Samsung HS 50. W celu sprostania wyzwaniom stawianym przy diagnozowaniu najbardziej skomplikowanych stanów chorobowych, łączy on w sobie najwyższą klasę techniki optymalizacji obrazu oraz zaawansowane funkcje pracy.

Zestaw do gastroskopii i kolonoskopii Olympus Optera

Zestaw Optera CV-170 oferuje obraz HDTV co zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu dla endoskopów, umożliwiając obserwację naczyń włosowatych i struktury błon śluzowych. Zastosowany system NBI poprawia widoczność kapilar i innych struktur na powierzchni błony śluzowej. Precyzyjne odwzorowanie szczegółów, dokładne kolory oraz ostrość widzenia już z odległości 2 mm pomagają zidentyfikować podejrzane obszary. System zmiennego ustawienia sztywności oraz mniejsza średnica zewnętrzna endoskopów ułatwia badanie i zmniejsza ból pacjenta.

Laser SmartXide2 DOT/RF

SmartXide2 - FormmedLaser SmartXide2 DOT/RF to innowacyjny produkt firmy DEKA, w którym zastosowano połączenie lasera frakcyjnego CO2 z technologią bipolarnych fal radiowych (RF). Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii PSD® (Pulse Shape Design), powoduje on mniejsze uszkodzenia termiczne warstw skóry niż tradycyjne lasery CO2. Zapewnia to szybsze gojenie się uszkodzeń skóry po zabiegu, a także zastosowanie lasera DOT/RF w obszarach gdzie skóra jest bardzo delikatna – powierzchnie wokół oczu, dekolt oraz szyja.

 

 

 

 

 

 

Aparat RTG stomatologiczny HyperSphere

rtg rxdc - FormmedAparat RTG RXDC jest to jeden z najlepszych aparatów stomatologicznych RTG punktowych. Najwyższą jakość wykonywanych zdjęć oraz niezawodność działania gwarantuje lampa RTG firmy Toshiba o najmniejszej ogniskowej 0.4 mm. Aparat RTG został wyposażony w głowicą wysokiej częstotliwości oraz technologię HyperSphere – obrót głowicy w 3 płaszczyznach z blokadą elektromagnetyczną. Sprawia ona, że odpowiednie ustawienie aparatu jest wyjątkowo łatwe. Elektromagnetyczny hamulec uniemożliwia niekontrolowaną zmianę pozycji głowicy. Wszystko to sprawia, że wykonywanie zdjęć jest szybkie i w pełni bezpieczne dla pacjenta. Działa zarówno z kliszami jak również z każdym systemem radiografii cyfrowej.

Unity stomatologiczne

fotel stomatologiczny FormmedUnity stomatologiczne niemieckiej firmy Stern Weber.

 

 

 

 

 

 

 

APARAT KRIOCHIRURGICZNY CRY-AC® B-700

Aparat Kriochirurgiczny CRY-AC® B-700 BRYMILL wiodącego światowego producenta przenośnych aparatów kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem.