Wybielanie zębów gabinetowe PREVDENT

Wybielanie PrevDent. Pragniemy przedstawić Państwu innowacyjny system wybielania zębów przy użyciu preparatu PrevDent CrWR, który jednocześnie wybiela zęby, znosi ich nadwrażliwość oraz remineralizuje szkliwo. System ten przeznaczony jest w szczególności dla osób z nadwrażliwością zębów, dla których stosowane wcześniej metody wybielania okazywały się bolesne.  

System PrevDent jest unikalnym preparatem zawierającym połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-Hydroksyapatytem, który posiada zdolności naprawcze szkliwa.

prevdent Warszawa

Zabieg przeprowadzany jest wyłącznie w gabinecie stomatologicznym  w trzech krokach:

  1. Czyszczenie przebarwień

Na tym etapie usuwa się przebarwienia za pomoca „Satin Removal”. Jest to substancja, która posiada wysoko zaawansowaną kombinację środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników i aktywnego tlenu. Preparat wnika głęboko w zęby dzięki czemu usuwane są plamy.

  1. Wybielanie zębów

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, która po nałożeniu  wchodzi w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie – w miejsce plam i przebarwień wnikają cząsteczki nanohydroksyapatytu.

  1. Remineralizacja szkliwa

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje (odbudowuje strukturę szkliwa)   i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta nie tylko ze zdrowym, białym uśmiechem ale i bez nadwrażliwości.

Badania pokazują, że przy zastosowaniu metody PREVDENT możemy osiągnąć biel o 7-8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Sam zabieg wybielania trwa około 1,5h i wykonywany jest przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną. Rezultat zabiegu będzie również zależał od obecnego koloru zębów oraz uwarunkowań własnych pacjenta. Wybielanie można przeprowadzić zarówno z lampą emitującą światło niebieskie, jak i bez niej.

Więcej informacji o metodzie wybielania znajdziecie Państwo na stronie: http://www.liberdent.pl/wybielanie-prevdent