KOMPLEKSOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE

Kompleksowe badania profilaktyczneKompleksowe badania profilaktyczne. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych programów badań profilaktycznych, które umożliwiają sprawdzenie stanu zdrowia. Badania profilaktyczne pozwalają na monitorowanie prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz na wykrycie stanów chorobowych, często już w bardzo wstępnej fazie, co umożliwia podjęcie szybszego a tym samym na ogół skuteczniejszego leczenia. Zdrowy styl życia to także kontrolowanie swojego stanu zdrowia i przeprowadzanie regularnie badań.

Programy kompleksowych badań profilaktycznych dotyczą zarówno profilaktyki ogólnej jak i profilaktyki specjalistycznej, która skierowana jest na wykrycie konkretnych chorób. Przygotowane przez nas badania profilaktyczne są również atrakcyjne cenowo – badania wykonywane w ramach programu kosztują  mniej niż wynosi suma opłat za pojedyncze badania.

Oferowane przez Formmed badania profilaktyczne obejmują zarówno zestawy badań laboratoryjnych, zestawy badań diagnostycznych (USG i endoskopia) jak i zestawy badań obejmujące badania laboratoryjne oraz diagnostyczne.

 

KOMPLEKSOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE – BADANIA LABORATORYJNE

W części tej znajdują się zestawy badań laboratoryjnych zalecanych do wykonania Pacjentom w celu kontroli stanu zdrowia przy podejrzeniu wystąpienia różnych chorób jak i badań ogólnych wskazanych w celu monitorowania stanu zdrowia zarówno przez osoby młodsze jak i w starszym wieku. 

Ceny za badania ujęte w programach laboratoryjnych badań profilaktycznych są niższe niż cena za sumę pojedynczych badań.

 

KOMPLEKSOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE – DIAGNOSTYKA

Znajdują się tutaj programy badań zarówno wynikające z połączenia różnych badań USG, połączenie konsultacji lekarskich z badaniami USG jak i badań laboratoryjnych z badaniami USG.

 

KOMPLEKSOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE – ENDOSKOPIA

W tej części znajdziecie Państwo połączone badania endoskopowe układu pokarmowego z badaniami laboratoryjnymi i badaniami USG.