Aktualności

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że z powodu wykonywania prac
konserwacyjnych, w dniach 21 i 22 czerwca 2019 r.
klinika Formmed będzie nieczynna.

Koniec zapisów na przesiewowe badania profilaktyczne dla mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Informujemy, że wyczerpały się już budżetowe środki finansowe, przeznaczone na przesiewowe badania profilaktyczne, w kierunku wczesnego wykrywania chorób układu pokarmowego (gastroskopia i kolonoskopia) dla mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Pacjenci mogą być zapisywani, na listę rezerwową. W razie zwolnienia się miejsca, będziemy informować o tym Pacjentów telefonicznie.

Zaburzenia przetwarzania słuchowego metodą Neuroflow® ATS

Zapraszamy na badanie diagnostyczne w kierunku zaburzeń przetwarzania słuchowego. Zaburzenia przetwarzania słuchowego jest to zespół objawów wynikających z zaburzeń zmysłu słuchu. W przypadku zdiagnozowania zaburzeń oferujemy wraz APD Medical zindywidualizowany program według metody Neuroflow Aktywnego Treningu Słuchowego, który może być przeprowadzany samodzielnie w domu Pacjenta.

Więcej informacji: https://formmed.com.pl/zaburzenia-przetwarzania-sluchowego/

Od dnia 06.03.2019 r. ZAPISY NA BADANIA ENDOSKOPOWE (gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia) refundowane przez NFZ oraz Powiat Warszawski Zachodni, są przyjmowane WYŁĄCZNIE BEZPOŚREDNIO W PRZYCHODNI Z AKTUALNYM SKIEROWANIEM.

Certyfikat Jakości dla Kliniki Formmed

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że serwis ZnanyLekarz.pl przyznał placówce Formmed Certyfikat Jakości. Podstawą nadania naszej placówce tego certyfikatu są najwyższe 5 gwiazdkowe oceny i opinie naszych Pacjentów zamieszczane na tym portalu :).
Chcemy serdecznie podziękować Pacjentom, za tak pozytywną ocenę naszej Kliniki. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i jednocześnie doping do dalszej pracy, aby nie zawieść Państwa zaufania.

Zespół Kliniki Formmed

Zatrudnimy osobę do pracy w rejestracji medycznej

Zakres obowiązków:
- udzielanie informacji na temat zakresu świadczeń Szpitala i Przychodni
- zapisywanie Pacjentów na zabiegi i konsultacje
- obsługa Pacjentów
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
Poszukujemy osób otwartych o pozytywnym podejściu do Pacjentów. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Prosimy o przesyłanie cv na adres: m.brajczewska@formmed.com.pl.

Dofinansowania unijne