Testimonials

W szpitalu Formmed zapewniamy doskonałą opiekę i sprzęt medyczny!

Doświadczony personel medyczny, wykorzystujący najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny.

Chirurgia dziecięca jest główną specjalizacją szpitala Formmed. Przeprowadzamy tutaj wiele operacji dziecięcych, w tym najbardziej skomplikowane.

W oddziale chirurgii dziecięcej przeprowadzane są zarówno zabiegi operacyjne w znieczuleniu ogólnym jak i miejscowym. Nasi doświadczeni specjaliści chirurgii dziecięcej, anestezjolodzy i zespół pielęgniarski profesjonalnie ale i z troskliwością zajmują się dzieckiem.

Poradnie:

 

 

 

Marzy ci się piękny uśmiech? My zapewnimy, żeby był też zdrowy!

W miłej atmosferze zadbamy o uzębienie Wasze i Waszego dziecka. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel, który skupi się na leczeniu w sposób bezbolesny i skuteczny.

Poradnie:

Pamiętaj!

Przed wizytą u dentysty porozmawiaj ze swoim dzieckiem na ten temat. Zachęć go oglądania małych ząbków w lustrze. Razem pobawcie się w dentystę i wyleczcie ząbki Misia lub Lali. 

 

 

Zapraszamy na konsultacje u naszych lekarzy

Niepokoją Was zmiany na skórze Waszej lub Waszego dziecka? Chcielibyście sprawdzić czy przewlekły katar to alergia czy tylko przeziębienie? Zapraszamy na konsultacje u naszych lekarzy. Przeprowadzą dokładny wywiad i zbadają Was wnikliwie. Dopasują terapię do Waszych potrzeb i wyleczą uciążliwe problemy.

Poradnie:

 

 

 

Zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka jest dla nas bardzo ważne!

Czy Twoje dziecko mówi niewyraźnie? Chcielibyście poznać przyczynę takiej sytuacji? Jesteśmy specjalistami laryngologii, foniatrii i audiologii którzy zbadają uszy, nos i jamę ustną. Współpracujemy zespołowo co umożliwia na postawienie właściwej diagnozy i zaproponowanie odpowiedniego leczenia.

Poradnie:

 

 

UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się
z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej
i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.