PUNKT POBRAŃ – poniedziałek i środa 7.30 – 9.00

Badanie krwi, badanie moczu, badanie kału – kompleksowe badania laboratoryjne. W przychodni Formmed wykonywany jest pełen zakres badań laboratoryjnych. W naszej ofercie znajdują się wszystkie badania podstawowe badania krwi (np. morfologia,OB, poziom cukru, cholesterol), badania moczu czy badania kału jak i szeroki zakres badań specjalistycznych – diagnostyka infekcji czy anemii, alergologiczne (w tym badania alergologiczne z krwi dla dzieci i dorosłych), markery nowotworowe czy też diagnostyka hormonalna.

Badanie krwi Babice

 

Badania laboratoryjne (w tym badanie krwi) przeprowadzamy we współpracy z jednym z liderów diagnostyki laboratoryjnej – Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej. 

ZALECENIA – BADANIE KRWI

Na pobrania do badania krwi należy się zgłaszać:

  • Na czczo (należy nie spożywać posiłków przez około 10-12 godzin przed badaniem, dopuszczalne jest spożycie niewielkich ilości wody)
  • W godzinach porannych
  • W miarę możliwości przed przyjęciem leków, chyba że lekarz zaleci inaczej
  • W dniu poprzedzającym badanie nie pić alkoholu oraz ograniczyć spożycie używek a także ograniczyć wysiłek fizyczny.

W niektórych przypadkach w przypadku wskazań lekarza, badania krwi wykonywane są po posiłku i po przyjętych lekach.

Punkt pobrań jest czynny w poniedziałek i środa, od godziny 7.30 do 9.00.
Aby uniknąć czekania w kolejce do punktu pobrań, prosimy o telefon dzień wcześniej i zapisanie się konkretną godzinę.

Kompleksowe badanie krwi – pakiety profilaktyczne

Przeprowadzamy również kompleksowe badania profilaktyczne obejmujące  badania laboratoryjne, jak i w zależności od pakietu, badania USG, badania endoskopowe czy konsultacje lekarskie. Więcej informacji na stronie Kompleksowe Badania Profilaktyczne.

 
* Szczegółowy cennik usług jest dostępny w rejestracji kliniki Formmed.
Uprzejmie informujemy, że ceny zawarte w serwisie są cenami netto. Jednocześnie przypominamy, że od 1.01.2011r. niektóre usługi medyczne objęte są podatkiem VAT. Zwolnione od podatku są: usługi w zakresie opieki medycznej, służące profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, oraz dostawa towarów i świadczenie usług ściśle z tymi usługami związane, wykonywane przez zakłady opieki zdrowotnej.
Cennik nie stanowi oferty handlowej wg ar. 66 par.1 KC i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.