NAGRODY I WRÓŻNIENIA

CERTYFIKAT Jakości ISO 9001

Klinika Formmed z certyfikatem systemu zarządzania jakością.

 

 

 

 

 

CERTYFIKAT Jakości ISO 2017

Klinika Formmed rokrocznie podlega zewnętrznemu auditowi jakościowemu. W tym roku również sprostaliśmy wszelkim wymaganiom.

Oczywiście certyfikat został przyznany bez zastrzeżeń!

 

 

 

CERTYFIKAT Jakości ISO 2016

Po raz kolejny Klinika Formmed została poddana auditowi zewnętrznemu, czyli szczegółowej kontroli dotyczącej jakości wykonywanych usług.

Wynik kontroli był bardzo pozytywny i zrobiliśmy bardzo dobre wrażenie na auditorach Polskiego Centrum Certyfikacji, które przyznało nam Certyfikat ISO na kolejny rok.

 

 

Nominacja do Godła Liderów Branży Medycznej 2015

Klinika Formmed została nominowana do Godła Liderów Branży Madycznej, w kategorii Centrum Medyczne 2015 roku w IV edycji Ogólnopolskiego Programu Zdrowie, Medycyna i Farmacja Roku 2015.

Nominacja jest potwierdzeniem oferowania przez Formmed najwyższej jakości usług w branży medycznej i rehabilitacyjnej w Polsce.

 

 

Znak Jakości KidZone 2013Kid Zone 2013

Z przyjemnością informujemy, ze nasza Klinika została wyróżniona przez KidZone – Strefa  Szczęśliwych Dzieci / Dziecięce Centrum Jakości i otrzymała Certyfikat Znak Jakości KidZone 2013 przyznawany pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

„Znak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celudostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez stałe doskonalenie osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.”

– Prezes Zarządu Anna Kudiura – KidZone

Bardzo dziękujemy!

 

Klinika Formmed spełnia normy ISOISO

Miło nam poinformować Pacjentów i wszystkie osoby współpracujące z naszą kliniką, że 7-go października 2013 otrzymaliśmy CERTYFIKAT Polskiego Centrum Certyfikacji, który potwierdza, że:
FORMMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.,
stosuje System Zarządzania Jakością i spełnia wymagania normy
PN-EN ISO 9001:2009

w ramach:

  • ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,
  • leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej dzieci i dorosłych.

 

Bezpieczna chirurgia ratuje życieCentrum Monitorowania Jakości - logo

Od czerwca 2013 roku Szpital FORMMED bierze udział w injcjatywie WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) ” Bezpieczna chirurgia ratuje życie”. W ramach powyższego Programu w naszym szpitalu  została wdrożona opracowana przez WHO i zaadoptowana do specyfiki chirurgii w Polsce przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Okołooperacyjna Karta Kontrolna.

Celem Programu jest zwiększenie bezpieczeństwa chirurgicznego poprzez polepszenie komunikacji w zespole operacyjnym i identyfikację punktów krytycznych, które zweryfikowane w udokumentowany sposób, redukują możliwość niepomyślnego wyniku zabiegu operacyjnego.

 

Dyplom – Liderów Ochrony Zdrowia 2012Dyplom liderów ochrony zdrowia

Klinika Formmed otrzymała Dyplom Liderów Ochrony Zdrowia, który stanowi potwierdzenie wyróżniających kompetencji na Rynku Ochrony Zdrowia w 2012 roku.

Zwrócono uwagę na inicjatywę oraz duże zaangażowanie, które pozwalają nieustannie zwiększać jakość świadczonych usług oraz otaczać pacjentów opieką na wysokim poziomie.

 

 

Nominacja do tytułu Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2013Symbol-nowoczesnej-opieki-medycznej

Klinika Formmed otrzymała nominację do prestiżowego tytułu Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2013.

Program ten prowadzony jest przez Redakcję Monitora Rynkowego, w dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.