PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

Psycholog Babice

Psycholog – kiedy należy zgłosić się po pomoc?

Uprzejmie informujemy, że jest możliwość skorzystania z konsultacji telefonicznych psychologicznych przeprowadzanych przez mgr Martę Wiśniewską w godzinach pracy w Formmed.

W życiu człowieka zdarzają się sytuacje, gdy życie wymyka się spod kontroli, gdy ma się chwile słabości, chwile załamania, kiedy nie jest się w stanie kontrolować własnych emocji. Poczucie beznadziejności, problemy ze snem, zmiany nastroju, emocjonalna niezdolność do pracy, wycofywanie się z dotychczasowego życia czy nawet myśli samobójcze – to sygnały, że należy skorzystać z pomocy psychologa. Często z takimi zachowaniami trudno jest sobie poradzić samodzielnie, a już pierwsza rozmowa z psychologiem, wypowiedzenie głośno swoich problemów, podzielenie się swoimi kłopotami może przynieść ulgę.

Okres psychoterapii uzależniony jest od problemów nurtujących pacjenta – trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu regularnych spotkań.

Prowadzimy nie tylko psychoterapie indywidualne, ale również terapie dla par przeżywających trudne chwile.

Psycholog dziecięcy

psycholog dziecięcy stare babiceNie tylko dorośli napotykają w życiu problemy i lęki, którym trudno się samotnie przeciwstawić. Problemy wychowawcze, napady złości, bunt, niechęć chodzenia do szkoły to często skutek problemów i lęków z którymi młody człowiek nie umie sobie poradzić i których nie potrafi inaczej wyrazić. Inne problemy z którymi spotyka się psycholog dziecięcy to nadmierna nieśmiałość czy niska samoocena dziecka, problemy w relacjach z rówieśnikami czy uzależnienie od komputera.

Prowadzimy psychoterapie nie tylko dla samych dzieci, ale również i terapie rodzinne.

 

Psycholog, psycholog dziecięcy

mgr Marta Wiśniewska

 

USŁUGI

  • Konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • Psychoterapia indywidualna;
  • Psychoterapia par;
  • Psychoterapia rodzinna;
  • Integracyjne zajęcia grupowe.

 

CENNIK

  • Konsultacja psychologiczna – terapia indywidualna – 60 min – 200 zł
  • Konsultacja psychologiczna – terapia par/rodzinna/rodzic z dzieckiem – 60 min. – 300 zł