PORADNIA PROTETYKI

Protetyka

Protetyka stomatologiczna zajmuje się rekonstruowaniem uszkodzonych zębów, uzupełnianiem braków zębowych, zmianą kształtu oraz poprawą wyglądu zębów.  Ma ona za zadanie nie tylko rozwiązać problemy natury estetycznej, ale i przywrócić ograniczone przez utratę zębów funkcje jamy ustnej – funkcję mowy i żucia. Protetyka to również wzmacnianie mocno zniszczonych koron zębów, zapobiegające zarówno kolejnym złamaniom zębów jak i odłamywaniu się ich cienkich ścianek. Stosujemy uzupełnienia protetyczne zarówno stałe jak i ruchome.

Protetyka zębów Warszawa

 

Jeśli chcesz poprawić swój uśmiech i zadbać o zdrowe zęby Formmed ma rozwiązanie specjalnie dla Ciebie!

oraz szereg innych nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb i indywidualnych preferencji pacjenta. Odpowiednio dobrane i wykonane uzupełnienia protetyczne, nie odróżniają się od naturalnych zębów.

Zapraszamy na konsultacje!

Protetyka NFZ

Wykonujemy również uzupełnienia protetyczne w ramach NFZ.

 

LEKARZE – PROTETYKA

 

lek. dent. Julita Baranowska
lekarz dentysta

lek. dent. Małgorzata Niewiadomska
lekarz dentysta

lek. stom. Gustaw Baranowski
specjalista chirurg stomatologiczny, implantolog, protetyk

 

 Usługi – protetyka Warszawa

 

Wykonujemy również zabiegi z zakresu implantologii stomatologicznej, chirurgii przedprotetycznej (augmentacje kostne), wszczepiania mini implantów i śrub ortodontycznych.

Wszystkim osobom zainteresowanym wykonaniem uzupełnień protetycznych przypominamy, że przed przystąpieniem do leczenia protetycznego należy wyleczyć zęby i dziąsła.