NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

[ezcol_1half]

Formmed to nie tylko doświadczony i ceniony w środowisku medycznym, najwyższej klasy zespół specjalistów. To także nowoczesne wyposażenie medyczne.

Blok operacyjny naszego szpitala to klimatyzowana sala operacyjna, spełniająca najwyższe międzynarodowe wymagania higieniczne i techniczne. Specjalistyczne stanowisko intensywnej terapii na sali wybudzeń oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i doprowadzoną instalacją gazów medycznych, niezależny system zasilania energii elektrycznej, gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jako jeden z nielicznych szpitali w Warszawie posiadamy blok operacyjny wyposażony w strop laminarny. Umieszczony nad polem operacyjnym system nawiewników laminarnych służy do utrzymywania sterylnej czystości powietrza. Zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zatrzymywane są przez specjalne filtry HEPA o skuteczności filtracji minimum 99,95%. Na obszar obejmujący stół operacyjny, zespół operujący i instrumenty operacyjne, nawiewane jest sterylne powietrze, wytwarzając strefę ochrony przed zanieczyszczeniami.

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

lampa-formmed

Strop-laminarny-Formmed

[/ezcol_1half_end]

 

[ezcol_1third]aparat-anestezjologiczny-formmed[/ezcol_1third] [ezcol_2third_end]
 • APARATY ANESTEZJOLOGICZNE GE DATEX-OHMEDA S/5 AESPIRE

GE Healthcare Datex-Ohmeda to wiodący dostawca technologii monitorowania znieczulenia i monitorowania medycznego dla szpitali na całym świecie. Dzięki współpracy z lekarzami i zwróceniu uwagi na to, co rzeczywiście ma znaczenie w praktyce klinicznej, firma GE Healthcare opracowała aparat do znieczulania ogólnego S / 5 Aespire. To doskonale zaprojektowany, intuicyjny system, który pozwala lekarzowi skupić się na pacjentach a nie na sprzęcie.

 • APARATY ELEKTROCHIRURGICZNE

Aparaty elektrochirurgiczne (diatermie) ERBOTOM ACC niemieckiej firmy ERBE – światowego lidera na rynku systemów elektrochirurgicznych z funkcjami cięcia, koagulacji (tryby SOFT, FORCE, SPRAY) i autokoagulacji (monopolarna i bipolarna).

 • KARDIOMONITORY
 • DEFIBRYLATORY
 • AUTOMATYCZNY ANALIZATOR HEMATOLOGICZNY
[/ezcol_2third_end]

 linia-gray

W naszej przychodni zapewniamy wysoki poziom diagnostyki i leczenia. Sprzęt medyczny najnowszej generacji zapewnia komfort i bezpieczeństwo leczenia.

 • HYPERION X9 – TOMOGRAF 3D Z FUNKCJĄ PANTOMOGRAFU I CEFALOSTATEM

[ezcol_1half]tomografia_komputerowa-Formmed[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Hyperion X9 to najnowszej generacji tomograf 3D w którym zminimalizowana jest dawka promieniowania oddziałująca na pacjenta. Posiada również funkcję pantomografu i cefalostatu. Przeznaczony jest do wykonywania badań stomatologicznych od pantomogramów przez cefalometrię po tomografię CBCT 3D. Posiada 3 programy tomograficzne, 10 programów do badań stawów skroniowo-żuchwowych, 10 programów panoramicznych oraz 7 programów cefalometrycznych.

[/ezcol_1half_end]

Dzięki niskiemu czasowi ekspozycji wynoszącemu tylko 3,6 sekundy, przy badaniu tomografem Xyperion X9 ograniczona jest dawka promieniowania oddziałująca na pacjenta.

 linia-gray

 • UNIT LARYNGOLOGICZNY

linia-gray

 • APARAT USG Samsung HS 50

Do specjalistycznych klinicznych badań USG przeznaczony jest wielospecjalistyczny ultrasonograf cyfrowy, Samsung HS 50. W celu sprostania wyzwaniom stawianym przy diagnozowaniu najbardziej skomplikowanych stanów chorobowych, łączy on w sobie najwyższą klasę techniki optymalizacji obrazu oraz zaawansowane funkcje pracy.

linia-gray

 • ZESTAW DO GASTROSKOPII I KOLONOSKOPII OLYMPUS OPTERA

Zestaw Optera CV-170 oferuje obraz HDTV co zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu dla endoskopów, umożliwiając obserwację naczyń włosowatych i struktury błon śluzowych. Zastosowany system NBI poprawia widoczność kapilar i innych struktur na powierzchni błony śluzowej. Precyzyjne odwzorowanie szczegółów, dokładne kolory oraz ostrość widzenia już z odległości 2 mm pomagają zidentyfikować podejrzane obszary. System zmiennego ustawienia sztywności oraz mniejsza średnica zewnętrzna endoskopów ułatwia badanie i zmniejsza ból pacjenta.

linia-gray

 • LASER SMARTXIDE2 DOT/RF

linia-gray

 • APARAT RTG STOMATOLOGICZNY HYPERSPHERE

linia-gray

 • UNITY STOMATOLOGICZNE

linia-gray

 • APARAT KRIOCHIRURGICZNY CRY-AC® B-700

Aparat Kriochirurgiczny CRY-AC® B-700 BRYMILL wiodącego światowego producenta przenośnych aparatów kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem.