IMPLANTY ZĘBÓW

Implanty zębów jest to najnowocześniejsza i najbardziej naturalna metoda zastępowania utraconych zębów. Odtwarzanie zębów za pomocą implantów nie narusza sąsiednich zębów Pacjenta, odtwarzany ząb jest trwale i solidnie umocowany w kościach szczęki lub żuchwy, praktycznie nie różniąc się wyglądem i funkcjonalnością od zachowanych zębów Pacjentów.

Implanty tytanowe - implanty zębówNaszą ofertę wszczepiania implantów zębowych i odbudowy protetycznej zębów kierujemy do Pacjentów wymagających, którzy oczekują nowoczesnych, estetycznych oraz jak najmniej bolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym. Wykorzystujemy w nim sprawdzone na całym świecie rozwiązania, poparte długoletnimi doświadczeniami i badaniami. Stosowane przez nas implanty wykonane są z bezpiecznego, czystego tytanu i zapewniają w pełni szczelne połączenie pomiędzy implantem a pracą protetyczną. Posiadają również unikalną  możliwość dopasowania kształtu i typu implantu do różnej gęstości kości. Wiedząc jak ważny jest pełen, naturalnie wyglądający uśmiech, kładziemy bardzo duży nacisk na estetyczne walory odbudowy implantologicznej.

implanty zębów stare babice

Stosowanie sprawdzonych systemów implantologicznych,  wysokie kwalifikacje i ogromne doświadczenie zespołu, najwyższej klasy sprzęt pozwalają nam na podejmowanie leczenia również bardzo trudnych przypadków czy uzupełnianie ubytków przy rozległej utracie zębów.

Metoda leczenia implantologicznego polega na wszczepieniu do kości szczęki lub żuchwy sztucznego korzenia zębowego, wykonanego z tytanu. Tytan jest materiałem biokompatybilnym – nie jest rozpoznawanym przez organizm jako ciało obce. Wkręt tytanowy finalnie zrasta się z naturalną kością na zawsze.

Jesteśmy Partnerem Systemu

implanty dentystyczne stare babice

 

Cennik*

Konsultacja
implantologa

 200 zł – 280 zł

Tomografia
komputerowa

 200 zł

Etap 1 :
implantacja

 od 2800 zł

Etap 2:
odsłonięcie
implantu

 350 zł

Etap 3:
korona z
łącznikiem
na implancie

 od 2400 zł
* ostateczną wycenę zabiegów ustala lekarz na konsultacji indywidualnej

 

implanty stomatologiczne stare babice

 

Taki korzeń – implant zębowy, jest postawą do odbudowy brakującego zęba. Na miejsce każdego brakującego zęba można wszczepić implant. Można też wykonać kilka wszczepów, które będą podstawą do umieszczenia mostu lub protezy stałej.

 

 

 

Dlaczego do wstawienia implantu warto wybrać Formmed?

Doświadczenie

Dr Gustaw Baranowski – lekarz zajmujący się implantami zębowymi w Formmed – jest specjalistą chirurgii stomatologicznej. Niezależnie od odbytych wielu kursów dotyczących wszczepiania implantów, jako jeden z nielicznych lekarzy wszczepiających implanty, ukończył studia podyplomowe w zakresie implantologii na renomowanym Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Dr Baranowski posiada duże doświadczenie w pracach protetycznych, w tym odbudowach protetycznych na implantach. Dzięki temu tak planuje miejsce wszczepienia implantów, aby w trakcie odbudowy protetycznej osiągnąć najlepsze efekty przekładające się na piękny uśmiech Pacjenta. Implanty to jego pasja, a o efektach mogą zaświadczyć już setki zadowolonych Pacjentów.

Najwyższej klasy implanty

Najwyższej klasy system implantologiczny firmy OSSTEM, produkowany w procesie obróbki nano-obróbki tytanu, opracowany został na podstawie zaawansowanych badań i wieloletnich doświadczeń. Dzięki wykorzystaniu pluripotencjalnej zdolności komórek kościotwórczych, implanty OSSTEM o wiele mocniej i szybciej łączą się z kością Pacjenta.

Zaawansowana diagnostyka

Na miejscu posiadamy najwyższej klasy sprzęt niezbędny do prawidłowej diagnostyki. Tomograf komputerowy o krótkim czasie naświetlania Pacjenta, wykonuje zdjęcia tomograficzne, pantomograficzne i cefalometryczne. Zdjęcia tym aparatem wykonywane są przez dyplomowanego technika radiologii.

Kompleksowość leczenia

W przypadku, gdy niezbędne są dodatkowe zabiegi konieczne do rozpoczęcia leczenia implantologicznego, nasz zespół może wykonać je na miejscu.

Możliwość znieczulenia ogólnego

Jeżeli Pacjent obawia się zabiegów w znieczuleniu miejscowym, mogą być one przeprowadzone w znieczuleniu ogólnym. W takim przypadku zabiegi wykonywane są przy udziale zespołu anestezjologicznego, w pełni profesjonalnej sali operacyjnej.

Raty

Współpracujemy z firmą MediRaty oferującą kredyty dla osób które chciałyby rozpocząć leczenie, ale nie posiadają wystarczających oszczędności.

WSTAWIANIE IMPLANTU ZĘBOWEGO MOŻEMY PODZIELIĆ NA 4 ETAPY

wstawianie implantu

  1. Wizyta konsultacyjna, na której określane są możliwości wszczepu implantu zębowego na podstawie wykonanego zdjęcia tomograficznego. Na takim zdjęciu można ustalić jakie są możliwości kostne u poszczególnego pacjenta i podejmowany jest plan leczenia.
  2. Na drugiej wizycie zostaje wszczepiony implant tytanowy. Polega to na niewielkim nawierceniu kości naturalnej pacjenta i wkręceniu tytanowego implantu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
  3. Czas gojenia się (od 2 do 6 miesięcy).
  4. Odbudowa protetyczna, dobór łącznika korona-implant, nałożenie dobranej kolorystycznie korony zęba.

DLACZEGO IMPLANTY –  SYSTEM OSSTEM?

implanty tytanowe osstemImplantologia jest najszybciej rozwijającą się dziedziną stomatologii. Osstem ma ponad 20 letnie doświadczenie, a na świecie żyją miliony pacjentów z wszczepionymi implantami Osstem. Integracja implantu z kością nie jest problemem – praktycznie wszystkie systemy implantologiczne są w stanie to zagwarantować. Jednakże tylko nieliczne potrafią zaoferować coś więcej czyli estetykę i długofalowe bezproblemowe użytkowanie.

Implanty zostały opracowane na podstawie zaawansowanych badań i wieloletnich doświadczeń firmy OSSTEM. Wykorzystując pluripotencjalną zdolność komórek kościotwórczych (osteoblastów), implant OSSTEM znacznie szybciej i mocniej łączy się z kością pacjenta. Dzięki unikalnej powierzchni oraz jego budowie, jego stabilizacja pierwotna jest zdecydowanie lepsza.

Wyjątkowe właściwości systemu Implantów OSSTEM:

  • dzięki makro i mikrostrukturze implantu, w której połączono wiele procesów technologicznych, osiągnięto wzrost tempa integracji implantu z kością pacjenta,
  • czas między implantacją a możliwością rozpoczęcia prac protetycznych skrócono nawet do 6 tygodni,
  • kształt implantu oraz jego powierzchnia pozwala na płynne zagłębienie w kości,
  • implanty OSSTEM wykonywane są w procesie nano-obróbki tytanu i dzięki temu przyjęcie implantu przez organizm pacjenta jest na najwyższym poziomie gwarancji dożywotniej,
  • Implanty OSSTEM mają aż o 45 procent większą powierzchnię styku z kością pacjenta, w porównaniu z konkurencyjnymi implantami na rynku

 

LEKARZE – Implanty

lek. stom. Gustaw Baranowski
specjalista chirurg stomatologiczny, implantolog

 

 

dr n. med. Andrzej Brudnicki
specjalista chirurg szczękowo-twarzowy, implantolog

 

 

OPINIE O ZABIEGACH WYKONANYCH W FORMMED

www.znanylekarz.pl

zuzanna.stanislawska • 11 czerwca 2019 • „Formmed”

Przemiły profesjonalny Pan doktor, emanuje spokojem, co naprawdę pomaga opanować lęk przed zabiegiem stomatologicznym. W moim przypadku było to wstawienie implantu, dzięki któremu mój most będzie się miał czego trzymać! Wszystko wyjaśnił, wytłumaczył krok po kroku, dlatego nic mnie nie zaskoczyło przy zabiegu. Jestem szczęśliwa, że znalazłam takiego lekarza! Polecam wszystkim, którzy chcą się uśmiechać bez kompleksów!