Chirurgia ręki

Chirurgia ręki jest dziedziną medycyny łączącą wiedzę z zakresu kilku specjalizacji medycznych – ortopedii, traumatologii, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Związane jest to ze złożoną budową anatomiczną ręki, ważnymi jej funkcjami życiowymi oraz dużą liczbą chorób w niej występującą. Dlatego też chirurgia ręki zajmuje się leczeniem patologii – chorób, urazów oraz zniekształceń w obrębie dłoni.

chirurgia ręki Warszawa

Zabiegi w Formmed – chirurgia ręki Warszawa

Posiadamy doświadczenie w leczeniu zachowawczym jak i operacyjnym. W szpitalu Formmed specjaliści zajmujący się chirurgią ręki przeprowadzają następujące zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ręki:

Operacje z zakresu chirurgii ręki wykonywane są w nowoczesnej sali operacyjnej, wyposażonej w najwyższej klasy urządzenia, przez specjalistę ortopedę – chirurga, specjalizującego  się   w zabiegach operacyjnych w tej dziedzinie medycyny. Zabiegi, w zależności od ich rodzaju oraz od ustaleń pomiędzy Pacjentem a lekarzem, przeprowadzane są w znieczulenie ogólnym lub znieczuleniu miejscowym. Po zabiegach w naszej klinice Pacjenci zostają otoczeni troskliwą opieką przez wykwalifikowany personel medyczny. W zależności od zabiegu oraz zastosowanego znieczulenia, pozostają w klinice od 1 do 24 godzin.

 

LEKARZE WYKONUJĄCY ZABIEGI – chirurgia ręki Warszawa, poradnia chirurgii ręki Warszawa

lek. med. Bartosz Weiss
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurg ręki

dr n. med. Aleksander Sikora
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Poradnie

PORADNIA ORTOPEDYCZNA

PORADNIA CHIRURGICZNA