O NAS

FormmedFormmed to miejsce, w którym wiedza medyczna odmienia codzienność i sprawia, że pokazuje ona swoją piękniejszą formę i lepsze oblicze.

Zebraliśmy wszystkich specjalistów dziecięcych w jednym miejscu, aby ułatwić leczenie każdego dziecka. 

Zapraszamy dzieci z rodzicami na konsultacje w naszych poradniach. Wiemy, jak rozmawiać z dziećmi, żeby wizyta u lekarza była dla nich miłym wspomnieniem. Wiemy też, jak rozmawiać z rodzicami, abyście wyszli od nas poinformowani o wszystkim czego chcecie wiedzieć na temat badań, diagnozy i leczenia!

Misją placówki jest umożliwienie każdemu dziecku bezpiecznego i skutecznego leczenia. Chcemy, żeby cała rodzina czuła się u nas komfortowo i wiedziała, że zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Formmed to jakość leczenia.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

  • Skuteczności
    Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów stawiamy właściwe diagnozy i szybko wprowadzamy leczenie.
  • Szybkości
     Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – minimalizujemy liczbę koniecznych wizyt i maksymalnie skracamy proces leczenia.
  • Kompleksowości leczenia
    Opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego / neurochirurga / chirurga plastyka oraz w zależności od potrzeb: pediatry, neurologa, laryngologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, logopedy, psychologa i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.

 

GALERIA