SZPITAL

AKTUALNE WYMAGANIA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE ZWIĄZANE Z EPIDEMIĄ COVID-19

Szanowni Państwo, w związku z obowiązującym stanem epidemii i narzuconymi z tego powodu wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi, staramy się minimalizować ruch pacjentów w placówce i możliwość zakażenia. Prosimy zatem dostosować się do poniższych zaleceń – kliknij po więcej informacji…

 

Prywatny szpital dziecięcy WarszawaJesteśmy placówką oferującą usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych dotyczących korekt wad i zaburzeń rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem wad twarzy i czaszki, w tym rozszczepu wargi i/lub podniebienia.

W Formmed wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej, chirurgii plastycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Dbamy o kompleksową obsługę pacjenta – nasz zespół to specjaliści wielu dziedzin medycyny – obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, logopeda, foniatra, audiolog, pediatra, laryngolog, gastroenterolog, dermatolog, alergolog, psycholog, dietetyk, specjaliści medycyny estetycznej.

Kierownikiem medycznym naszej placówki jest prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz, specjalista chirurgii dziecięcej i szczękowej. Jej autorska metoda chirurgicznego leczenia rozszczepów wargi i podniebienia, stosowana z sukcesem od ponad 20 lat, jest metodą wyjątkową na skalę europejską – polega na jednoetapowym chirurgicznym zespoleniu ciągłości tkanek miękkich jamy ustnej i nosa już w 6 m-cu życia dziecka i przeszczepie kości własnej (pobranej z biodra dziecka) do wyrostka zębodołowego w 2-3 roku życia, co pozwala praktycznie zakończyć leczenie chirurgiczne małego pacjenta w wieku przedszkolnym. Dobrze zespolone mięśnie podniebienia gwarantują prawidłowy rozwój mowy, co ma niebagatelne znaczenie dla dalszego prawidłowego rozwoju, psychiki dziecka i życia w społeczeństwie.

Nasza szpital dziecięcy i dla dorosłych jest bezpośrednią kontynuacją działalności Gabinetu Chirurgii Plastycznej i Odtwórczej dla Dorosłych i Dzieci, przy ul. Koziej 9 w Warszawie. W lepszych – wygodniejszych i bardziej profesjonalnych warunkach zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe wielospecjalistyczne usługi, zachowując maksymalne skrócenie czasu leczenia i hospitalizacji.

Mamy nadzieję, że obdarzycie Państwo nasz szpital zaufaniem i głęboko wierzymy, że będzie to miejsce naszych wspólnych sukcesów i radości.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

  • Skuteczności
    Wadę wrodzoną usuwamy w odpowiedni sposób, w najlepszym dla pacjenta czasie!
  • Szybkości
    Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – minimalizujemy liczbę koniecznych zabiegów i maksymalnie skracamy proces leczenia.
  • Kompleksowości leczenia
    Opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego /  chirurga plastyka / chirurga ręki  oraz w zależności od potrzeb: pediatry,  laryngologa, foniatry, audiologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, stomatologa, logopedy, psychologa, dietetyka i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.

Zapraszamy do zapisania się na konsultację do naszych specjalistów:

TEL.: (22) 827 48 22, (22) 350 47 05
FAX: (22) 350 47 06
E-mail: formmed@formmed.com.pl