lek. stom. Dorota Zawodniak (Świątek)

Specjalista ortodonta

Poradnia ortodontyczna

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

DOŚWIADCZENIE

W 1991 zatrudniona została na stanowisku asystentki
w Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii. Specjalizację z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji uzyskała z wyróżnieniem (1993).

 

Nabyta w trakcie długiej praktyki wiedza i doświadczenie pozwala jej leczyć Pacjentów w  programie „Ortodontycznej opieki nad dziećmi z wrodzonymi wadami części twarzowej czaszki” w ramach którego, początkowo aparatami ruchomymi a potem aparatami stałymi, leczone są najbardziej skomplikowane przypadki wad zgryzu.

 

Aktywna uczestniczka licznych konferencji o tematyce ortodontycznej w kraju i za granicą. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych. Członek krajowych oraz zagranicznych towarzystw naukowych.

OPINIE PACJENTÓW

www.swiatprzychodni.pl

 

• Justyna
18 czerwca 2019

Ja chciałabym polecić dr Świątek. Chodzimy do niej z córka już od kilku lat. Córka jest po operacji rozszczepu podniebienia. Znajomy dentysta powiedział, że córka to przypadek bardzo skomplikowany i potrzebny jest tu bardzo dobry ortodonta. I takiego znaleźliśmy w osobie doktor Doroty Świątek w Formmed. Jeździmy tu już kilka lat, pierw aparat ruchomy, potem stały. Zęby proste, zgryz równy. Niczego więcej nie potrzeba. Pani doktor zawsze wszystko wyjaśniała, dawał dużo zaleceń. I efekt jest super. Z podziękowaniami dla pani doktor i całego personelu Formmed.

 

 

rankinglekarzy.pl

 

• Hania W
05.03.2012

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.

 

• Anonim

17.11.2011

Widać, że jest to prywatna klinika na najwyższym poziomie. pacjenci NFZ są traktowani równie dobrze jak ci płacący. Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie tylko o zębach ale nawet jak używać i konserwować aparat. I nie każe czekać miesiącami na aparat tak jak w innych palcówkach. Gorąco polecam.