lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Specjalista audiolog i foniatra

Poradnia foniatrii i audiologii

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, Wydział Lekarski.

DOŚWIADCZENIE

Pracownik Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu – Klinika Audiologii i Foniatrii oraz Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed. Autorka telewizyjnych programów medycznych, współpracuje z miesięcznikiem „Zdrowie”.

OPINIE PACJENTÓW

[ezcol_1third]Monika
3 sierpnia 2018

Lekarka robiąca świetne wrażenie, uprzejma, miła i pogodna, dobrze ogarniająca logistykę wszystkich badań, które trzeba zlecić, wykonać i zinterpretować. Delikatna. Byłam u niej w Instytucie Słuchu. Bez zarzutu!

[/ezcol_1third] [ezcol_1third]

zanetak611
19 marca 2016

Pani doktor bardzo konkretna, rzeczowa, zrobiła na miejscu badania. Ustaliła dalsze leczenie oraz zasugerowała odbycie wizyty u specjalisty innej dziedziny, aby sprawdzić czy problem nie jest szerszy. Wizyta dotyczyła badania foniatrycznego, gdyż moje 10- letnie ma przewlekłą chrypkę. Bardzo polecam Panią doktor za jej wnikliwość i szerokie spojrzenie.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]klk2003
20 września 2013

Bardzo dobry specjalista – polecam serdecznie. Od kilku miesięcy zmagam się z porażeniem nerwu krtaniowego wstecznego. W tym czasie miałam okazję poznać wielu specjalistów i profesorów foniatrów zmagając się z chorobą. Do Pani Sylwii trafiłam miesiąc temu. Zajęła się mną fachowo, zleciła komplet niezbędnych badań, których nie zlecili poprzedni lekarze!!! Wytłumaczyła na czym polega moja choroba i jakie są rokowania. Zaproponowała rehabilitację. Teraz wiem, że jestem pod dobrą opieką. Przy tym jest bardzo uprzejma, miła i zawsze uśmiechnięta. Widać, ze jest to lekarz z powołania.

[/ezcol_1third_end]